Doktora (Ph.D.) Döküman Paylaşımı
      Cevdetkizil.com Doktora (Ph.D.) Döküman Paylaşımı

 

Hayırseverliği ve eğitime olan katkılarıyla ölümsüzleşen Kadir Has (Hasoğlu)'ın (1921- sonsuz) anısına...

 

Kadir Has Üni. Finans ve Bankacılık Doktora Sınıfı '06 - http://finance.groups.yahoo.com/group/khas2006/

Bankacılık Sektöründe Entelektüel Sermayenin Ölçülmesi, Değerlendirilmesi ve Muhasebeleştirilmesi (indir!)

     Bankacılık Sektöründe Entelektüel Sermayenin Ölçülmesi, Değerlendirilmesi ve Muhasebeleştirilmesi (Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Finans ve Bankacılık Doktora Tezi - Cevdet Kızıl)

Bankacılık Teorisi ve Politikası (indir!)

     Doç.Dr.Hasan EKEN'ın verdiği Bankacılık Teorisi ve Politikası dersi ile ilgili tüm dökümanlar - Projeler, Sunumlar, Makaleler, Çalışmalar, Ödevler ve birçok çeşitli kaynak (Kadir Has Üniversitesi Finans ve Bankacılık Doktorası).

Mali Piyasaların İşleme Mekanizması (indir!)

   

     Dr.Tevfik Altınok'un verdiği Mali Piyasaların İşleme Mekanizması dersi ile ilgili tüm dökümanlar - Projeler, Sunumlar, Çalışmalar, Ödevler ve birçok çeşitli kaynak (Kadir Has Üniversitesi Finans ve Bankacılık Doktorası).

Finansal Piyasalar ve Kurumlar (indir!)

   

     Prof.Dr.Bora Ocakcıoğlu'nun verdiği Finansal Piyasalar ve Kurumlar dersi ile ilgili tüm dökümanlar - Projeler, Sunumlar ve Çalışmalar (Kadir Has Üniversitesi Finans ve Bankacılık Doktorası).

Bankalarda Finansal Yönetim (indir!)

   

     Prof.Dr.Gürbüz Gökçen'in verdiği Bankalarda Finansal Yönetim dersi ile ilgili notlardan bazıları (Kadir Has Üniversitesi Finans ve Bankacılık Doktorası).

Yatırım ve Finans Teorisi (indir!)

   

     Prof.Dr.Sudi Apak'ın verdiği Yatırım ve Finans Teorisi dersi ile ilgili notlardan bazıları (Kadir Has Üniversitesi Finans ve Bankacılık Doktorası).

Bankacılık Teorisi ve Politikası II (indir!)

     Doç.Dr.Hasan EKEN'ın verdiği Bankacılık Teorisi ve Politikası II dersi ile ilgili tüm dökümanlar - Projeler, Sunumlar, Makaleler, Çalışmalar, Ödevler ve birçok çeşitli kaynak (Kadir Has Üniversitesi Finans ve Bankacılık Doktorası).

Finans Ekonomisi (indir!)

     Dr.Nuri Önortaç'ın verdiği Finans Ekonomisi dersi ile ilgili sunumlar... (Kadir Has Üniversitesi Finans ve Bankacılık Doktorası).

Finansal Kurumlar ve Yasal Düzenlemeler (indir!)

     Prof.Dr.İlhan Uludağ'ın verdiği Finansal Kurumlar ve Yasal Düzenlemeler dersi ile ilgili kaynaklar... (Kadir Has Üniversitesi Finans ve Bankacılık Doktorası).

Kamu Harcamaları ve Gelir Politikaları (indir!)

     Prof.Dr.Turgay Berksoy'un verdiği Kamu Harcamaları ve Gelir Politikaları dersi ile ilgili kaynaklar... (Kadir Has Üniversitesi Finans ve Bankacılık Doktorası).

Mali Piyasaları Düzenleyici ve Denetleyici Kurumlar (indir!)

   

     Dr.Tevfik Altınok'un verdiği Mali Piyasaları Düzenleyici ve Denetleyici Kurumlar dersi ile ilgili kaynaklar... (Kadir Has Üniversitesi Finans ve Bankacılık Doktorası).

 

"İletişimde en önemli şey söylenmeyeni duyabilmektir" - Peter Drucker.

 

Kadir Has aslında hiç ölmedi, kalbimizin bir köşesinde sonsuza dek yaşayacak...