Öğrenci Mektupları
      Öğr.Gör.Dr.Cevdet KIZIL'ın öğrencilerinden gelen mektuplar

"Öğrenci olmaya  son verenler aslında hiçbir zaman gerçekten öğrenci olamamışlardır" - George Iles.

(Bu sayfadaki mektup ve ekran görüntülerinde kişilerin gizliliğini korumak maksadıyla tam adları ve e-posta adresleri yayınlanmamaktadır.)

B. Özlüer'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup (1)
   

               B. Özlüer'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Hocam, gerçekten çok ama çok teşekkür ederim herşey için. Emin olun kısa zamanda sizden çok şey öğrendim, iyi ki varsınız..." (Cevdet, Kadır Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2005 yılı)

B. Özlüer'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup (2)
   

               B. Özlüer'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Hocam size artık ne diyebilirim bilmiyorum... Teşekkür kelimesi yetmiyor artık... Ben bu dönem aldığım management (işletme) dersinden çok şey öğrendim." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2005 yılı)

A. Filiz'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

             A. Filiz'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Hocam ne diyebilirim ki, siz harikalar yaratabiliyorsunuz." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2008 yılı)

A. Gürel'den (Lise Öğrencisi) Mektup
   

             A. Gürel'den (Lise Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a : "Eminim sizin gibi birisi dünyada yoktur. Hocam gerçekten mükemmel birisisiniz." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2008 yılı)

Ş. Bilbil'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup

   

             Ş. Bilbil'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Bu iyiliklerinizi ne dersek diyelim, ne yaparsak yapalım ödeyemeyiz" (20 Ocak 2011).

B. Şaroğlu'ndan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

             B. Şaroğlu'ndan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Sitenizi inceledikten sonra bana gerçek bir ilham kaynağı olan asistan hocamızın bizim okulumuzda olmasından gurur duyuyorum." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 18 Ocak 2007)

A. Filiz'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

             A. Filiz'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Tandığım ve tanıyacağım en pozitif, en güleryüzlü hocanın öğretmenler gününü kutlarım." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 24 Kasım 2007)

Ç. Tütüncüoğlu'ndan (University of Wales Institute, MBA Öğrencisi) Mektup
   

             Ç. Tütüncüoğlu'ndan (University of Wales Institute, MBA Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a : "Hocam ben University of Wales Institute (Cardiff) MBA'ya kabul aldım. Çok emeğiniz geçti, haber vermek istedim." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 28 Ekim 2006 )

V. Çağlar'dan (Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü Öğrencisi) Mektup
   

               V. Çağlar'dan (Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü Öğrencisi) Cevdet Kızıl'a: "Bilkent İşletme'yi kazandım. Tercih sürecinde verdiğiniz desteği hiç unutmayacağım. Herşey için tekrar teşekkürler, saygılar. Öğrenim hayatım boyunca varlığınızı hep hissetmek dileğiyle..." (16 Ağustos 2009).

F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Hocam, hak ediyorsun bu sevgi ve saygıyı. Takip ediyorum seni her yerde. Beni yanında bulabilirsin." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 26 Mart 2008)

H. Yeniay'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

             H. Yeniay'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Hocam, derslerde gösterdiğiniz başarı ve ilgi için teşekkür ederim." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2005 yılı)

A. Gürel'den (Lise Öğrencisi) Mektup
   

             A. Gürel'den (Lise Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a : "Hocam ilginizden ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. İleride örnek alacağım bir kişiliksiniz." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2008 yılı)

A. Taşkın'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

             A. Taşkın'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Hocam çok iyi bir akademisyensiniz. Eminim daha iyi yerlere geleceksiniz." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2007 yılı)

B. Çevik'ten (Lise Öğrencisi) Mektup
   

             B. Çevik'ten (Lise Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a : "Kaç yaşındasın hesaplamadım. Ama dünyaya 10 kere bile gelsek çoğumuz, hatta hepimiz bu kadar başarılı, bu kadar azimli ve bu kadar da çalışkan olamazdık." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 15 Kasım 2006)

D. C. Ulaş'tan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               D. C. Ulaş'tan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Mehmet Okur gibi göğsümüzü kabarttın hocam. Daha iyilerine inşallah." (Cevdet, Amerika'nın Southern New Hampshire Üniversitesi'nden Yüksek Şeref Öğrencisi olarak mezun olup, Delta Mu Delta İşletme Yönetiminde Uluslararası Onur Topluluğu Onur Belgesi'ni aldıktan sonra, 2008 yılı )

D. Ersoy'dan (Kocaeli Üniversitesi İktisat Bölümü Öğrencisi) Mektup
   

               D. Ersoy'dan (Kocaeli Üniversitesi İktisat Bölümü Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a : "Mükemmel, harika, yok böyle bir olay. İzinizden gelmeye çalışacağım, ama size yetiişmek mümkün mü bilemem. Kendinize çok iyi bakın, çünkü bu ülkenin sizin gibilere çok ihtiyacı var." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 1 Temmuz 2007)

D. İnci'den (Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü Öğrencisi) Mektup
   

               D. İnci'den (Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a : "Kadir Has Üniversitesi'ni beğenmişimdir hep. Eğitimi hakkında çok iyi şeyler duymuştum ki sizi tanıdıktan sonra da bu desteklenmiş oldu. Karşımda yaşam koçumu görür gibi oldum." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 6 Ocak 2008)

E. Cengiz'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               E. Cengiz'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Canım hocam, yeni yaşın sana kalbindeki tüm dileklerle gelsin... O muhteşem tebessümün, yüzünden hiç eksilmesin... Doğum günün kutlu olsun." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2008)

D. Şenol'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               D. Şenol'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Hocam iyi ki doğmuşsunuz. Oleyy! Nice mutlu, kutlu yıllara. Siz doğmasanız bize kim yardım ederdi bilmiyorum." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2008)

E. Gemici'den (Yükseklisans Öğrencisi) Mektup
   

               E. Gemici'den (Yükseklisans Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a : "Gönderdiğiniz dokümanlar için çok teşekkür ederim. Büyük bir yükten kurtardınız beni. Bu kadar işinizin arasında bana zamanınızı ayırdığınız için de teşekkür ederim. Çevremde yükseklisans yaparken aynı zamanda öğretim görevliliği yapan arkadaşlarımdan bile ben bu yardımı görmedim." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Dr. iken, 2009)

F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Cevdet hoca senin hakkın ödenmez. Sen olmasaydın hala birinci sınıfta ne yapacağını bilmeyen biri olurdum. Sayende yol haritamı çizip, altın bilezikler elde ettim." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 13 Temmuz 2009)

 

F. Yılmaz'dan (Doktora Öğrencisi - Elektronik Mühendisi) Mektup

   

       F. Yılmaz'dan (Doktora Öğrencisi - Elektronik Mühendisi) Cevdet KIZIL'a : "Sitenizi gerçekten çok güzel ve yararlı buldum. Bilgilerinizi ve dokümanlarınızı çok iyi paylaşmışsınız. Siteyi incelerken başarılarınızı, diplomalarınızı görünce gerçekten bir yurttaş olarak gurur duydum." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Dr. iken, 2 Nisan 2010)

B. Akdamar'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               B. Akdamar'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Süpersiniz hocam, en büyük hoca sizsiniz." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2008)

E. Rommel'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               E. Rommel'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Cevdet hocam, büyüksünüz hocam! Saygılar." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2008)

F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Artik senin öğrencilerin olarak aşıyoruz birşeyleri." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 6 Nisan 2008)

E. Aksoy'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               E. Aksoy'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "İnsanın senin gibi soru sorabileceği bir abisinin olması çok farklı birşey." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2008)

F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Büyüksün Cevdet hoca." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2008)

S. Aydemir'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               S. Aydemir'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Siz gerçekten iyi bir hoca, iyi bir asistan oldunuz" (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2007)

F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Çok sağol Cevdet hocam, hakkın ödenmez." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 4 Mart 2008)

A. Vural'dan (Bilkent Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               A. Vural'dan (Bilkent Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Seni öğrencilerin çok seviyor, ileride profesör olursan baya bir namın yürüyecek, ondan eminim."

D. Şenol'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               D. Şenol'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Hocam gayet net bir şekilde anlatmışsınız, süpersiniz. Çok çok teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın, siz bize lazımsınız." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 3 Aralık 2008)

E. Gemici'den (Yükseklisans Öğrencisi) Mektup
   

               E. Gemici'den (Yükseklisans Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a: "Daha önce yükseklisans mülakatı için sizden fikir almıştım. Şimdi çok şükür yükseklisansa başladım. Değerli bilgileriniz bu konuda bana yol arkadaşı oldu." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Dr. iken, 6 Ekim 2009)

F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Süpersin Cevdet hoca." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2008)

M. Şahiner'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               M. Şahiner'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Hocam, yapmış olduğunuz herşey için çok teşekkür ederim." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2005 yılı)

F. Bark'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               F. Bark'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Hocam çok teşekkür ederim, çok yardımcı oldunuz." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2005 yılı)

A. Çelebi'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               A. Çelebi'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "İlginizden ve yardımlarınızdan dolayı çok ama çok teşekkür ederim. Gerçekten çok sağolun." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 16 Nisan 2008)

A. Taşkın'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               A. Taşkın'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Gönderdiğiniz bilgiler çok işime yaradı. Herşey için ne kadar teşekkür etsem yetersiz kalır." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2007)

 

H. Tezcan'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup

   

                H. Tezcan'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Yardımınız için çok teşekkür ederim hocam, sizin verdiğiniz bütün tavsiyeler gerçekten çok işimize yarıyor. " (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Dr. iken, 6 Mart 2010)

B. Çevik'ten (Lise Öğrencisi) Mektup
   

               B. Çevik'ten (Lise Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a: "Seni tebrik etmek lazım. Siteni incelemiş olan biri olarak önünde saygıyla eğiliyorum." (8 Kasım 2006)

F. Kara'dan (Kadir Has Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü Öğrencisi) Mektup

   

                 F. Kara'dan (Kadir Has Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü) Cevdet KIZIL'a : "Hocam, www.cevdetkizil.com, şu adresteki CV'nize baktım da siz onca şeyleri nasıl yaptınız? Siz hakikaten kral adammışsınız. Yoksa o başarılar kolay kola alınmaz". (10 Ocak 2010)

A. Vural'dan (Bilkent Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               A. Vural'dan (Bilkent Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "İdolümsün!"

A. Artvin'den (Lise Öğrencisi) Mektup
   

               A. Artvin'den (Lise Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a: "Türkiye'ye lazımsın!"

A. Vural'dan (Bilkent Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               A. Vural'dan (Bilkent Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "İnternet sitenizi çok beğendim."

C. Ol'dan (Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğrencisi) Mektup
   

               C. Ol'dan (Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a: "Çok faydalı ve güzel bir site yapmışsınız. Bundan dolayı sizi kutlarım."

C. Ol'dan (Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğrencisi) Mektup
   

               C. Ol'dan (Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a: "İnternetten bir araştırma yapmakta iken sizin sitenize ve başarı öykünüze göz attım."

İ. Çetin'den (İşletme Bölümü Son Sınıf Öğrencisi) Mektup
   

               İ. Çetin'den (İşletme Bölümü Son Sınıf Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a : "Sitenizi az önce gördüm ve başarılarınızı inceledim. Aynı bölümde okuyan bir öğrenci olarak gurur duydum ve örnek aldım sizi" (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 7 Eylül 2008)

S. İ'den (İşletme Bölümü Üçüncü Sınıf Öğrencisi) Mektup
   

               S. İ.'den (İşletme Bölümü Üçüncü Sınıf Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a : "Ben İşletme 3. sınıf öğrencisiyim. Epey başarıyla dolu bir hayatınız olduğunu gördüm" (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2009)

F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Cevdet hoca, senin emeklerin asla unutulur mu... Ömür geçer, senin emeklerin unutulmaz Cevdet hoca" (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2008)

 

V. Ç. Özkoçer'den (Bilkent Üniversitesi - Öğrenci) Mektup

   

       V. Ç. Özkoçer'den (Bilkent Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Çok teşekkür ederim hocam, söyledikleriniz benim için çok değerli. Dediklerinize dikkat edeceğim" (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Dr. iken, 2010)

T. Fırat'tan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               T. Fırat'tan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Hocam çok teşekkürler, siz de olmasanız ne olacaktı bu halimiz..." (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2008)

D. Gözelekli'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup

   

               D. Gözelekli'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Okuldan gitmişsiniz, yokluğunuz hemen fark ediliyor. Dün Elçin hocaya yurtdışı yükseklisans ile ilgili sorular sordum, o da sizin çok fazla kişiyi gönderdiğinizi söyledi" (29 Eylül 2010)

F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a : "Cevdet hocam, gençler illa tutturmuş Cevdet hoca Cevdet hoca referans diye. Baş edemiyorum, ondan. Etikten ziyade senin namın yeter Cevdet hoca". (Cevdet, Kadir Has Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi iken, 2009)

M. Duman'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               M. Duman'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Hocam, ilginize ve gösterdiğiniz emeğe kendim ve arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim."

S. Acar'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               S. Acar'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Samimi kişiliğiniz ve başarılarınız daim olsun hocam."

C. Acil'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               C. Acil'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Hakikaten çok yardımcı oldunuz, çok çok teşekkür ederim. Umarım birgün benim de size yardımım dokunur. Çok sağolun."

F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Cevdet hocam 4 sene abilik yaptın bize" (2009).

H. Navaryan'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               H. Navaryan'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Çok sağolun hocam. Allah ne muradınız varsa versin."

F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Selamlar üstat Cevdet hoca. Nasılsın? Nasıl gidiyor çalışmaların?" (2009).

E. Gemici'den (Yükseklisans Öğrencisi) Mektup

   

               E. Gemici'den (Yükseklisans Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a : "Bu kadar işinizin arasında cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim" (25 Ekim 2010)

H. Yıldız'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               H. Yıldız'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Hocam, çok teşekkür ederim yardımlarınız için"

Ö. Duman'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               Ö. Duman'dan (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Hocam çok sağolun. Sık sık geleceğim hocam konuşmaya. Sağolun."

S. Kaya'dan (Öğrenci) Mektup
   

               S. Kaya'dan (Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Verdiğiniz çalışma ipuçları hakkında çok teşekkür ederim."

F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               F. Kahve'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Cevdet hocam, tam öğrencinin yanında bir hocasın." (2009).

S. Tepe'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               S. Tepe'den (Kadir Has Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Hocam size çok teşekkürlerimi iletiyorum Office programlarında yardımınız dokunduğu için."

M. Gençol'dan (Moskova Devlet Üniversitesi - Öğrenci) Mektup
   

               M. Gençol'dan (Moskova Devlet Üniversitesi - Öğrenci) Cevdet KIZIL'a: "Hocam bilgileriniz için çok teşekkür ederim."

B. Maruflu'dan (Kadir Has Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Mektup
   

               B. Maruflu'dan (Kadir Has Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a: "Çok düzgün adamsın ve sağlam arkadaşsın." (9 Mayıs 2008)

B. Maruflu'dan (Kadir Has Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Mektup
   

               B. Maruflu'dan (Kadir Has Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a: "Helal olsun sana Cevdetim. Allah herkese senin gibi arkadaşlar nasip etsin." (30 Mart 2007)

B. Maruflu'dan (Kadir Has Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Mektup
   

               B. Maruflu (Kadir Has Üniversitesi Doktora Öğrencisi): "Bizim Cevdet çok güvendiğim sağlam ve yardımsever bir arkadaşım."

A. Celik'ten (Marmara Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Mektup
   

               A. Celik'ten (Marmara Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a: "Yaptığın site (Istanbulisletme.org) süper olmuş. Eline sağlık. İnanılmaz güzel olmuş ve tüm arkadaşlara böyle bir anı sağladığın için çok teşekkür ederim." (19 Kasım 2006)

E. Olgun'dan (Kadir Has Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Mektup
   

                E. Olgun'dan (Kadir Has Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a: "Cevdet (sınıf başkanı) sen bizim herşeyimizsin." (7 Temmuz 2007)

B. Karaaslan'dan (Kadir Has Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Mektup
   

               B. Karaaslan'dan (Kadir Has Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a: "Bu kadar yoğun temponda sınıf adına gösterdiğin duyarlılığa kendi namıma teşekkür ederim. Asistanların Kralı Cevdet Bey!" (2006)

B. Maruflu'dan (Kadir Has Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Mektup
   

                 B. Maruflu'dan (Kadir Has Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a: "Yüreğine sağlık Cevdet..." (14 Mayıs 2008)

S. Kuzu'dan (Marmara Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Mektup
   

                S. Kuzu'dan (Marmara Üniversitesi Doktora Öğrencisi) Cevdet KIZIL'a: "Cevdet Hocam çok teşekkür ederim herşey için." (2009)

Ş. Bilbil'den (Kadir Has Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü Öğrencisi) Mektup

   

                 Ş. Bilbil'den (Kadir Has Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü Öğrencisi) Cevdet Kızıl'a: " Hocam, ilgi ve alakanız bizi onurlandırıyor." (10 Aralık 2010)

F. Kara'dan (Kadir Has Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü Öğrencisi) Mektup

   

                 F. Kara'dan (Kadir Has Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü) Cevdet KIZIL'a : "Çok teşekkür ederim hocam beni muhasebe konusunda aydınlattığınız için". (27 Ekim 2010)

 

"Asıl önemli olan öğrenmeye devam etmek, mücadele etmekten zevk almak ve belirsizliğe

 tahammül edebilmektir. En sonunda ise asla kesin cevaplar yoktur" - Martina Horner.

 

Cevdet Kızıl ve Öğr.Gör.Recep Seçkin Öğrencilerle (Kadir Has Üni., 24 Nisan 2007).